Menu Zavřeno

Realitní služby

Nabízím vám zprostředkování realitních služeb

  • Potřebujete prodat vaši nemovitost?
  • Hledáte nový dům, byt či pozemek?
  • Sháníte nájemce do svého bytu?

Zdarma provádím nezávazný cenový odhad nemovitosti.

Jsem certifikovaná realitní specialistka. Spolupracuji s Broker Consulting a.s., která zajišťuje veškerý právní servis a odborné poradenství. 

Aktuálně vám nabízím následující nemovitosti:

Chalupa v obci Nedvězí, Slaná u Semil o velikosti 113 m².

Chalupa je umístěna na klidném místě ve venkovské zástavbě a je smíšeného typu, částečně roubená, částečně zděná.
V přízemí se nachází velká předsíň a dvě obytné místnosti. Obytná kuchyně má rozměry 5,3m x 4,7m, výška stropu 2,1m. Světnice má rozměry 4,5m x 3,7m, výška stropu 2,3m. Z předsíně je vstup na půdu, která je v současné době nevyužívaná a je možno ji přebudovat na obytný prostor. Koupelna a toaleta jsou v předsíni.

Součástí chalupy je kůlna a sklep.

Rovinatý stavební pozemek v obci Dětřichov u Frýdlantu, vzdálený od centra Liberce 20 minut jízdy autem.

Pozemek je připraven pro výstavbu rodinného domu s garáží, včetně schváleného stavebního povolení a celková plocha činí 1.778 m².

Na pozemek je přivedena elektřina, voda z veřejného vodovodu, odpady budou řešeny domovní ČOV, která je také součástí povolení. Přístup na pozemek je po obecní, zpevněné komunikaci.

Převod družstevního podílu k bytu 2+1 o velikosti 53m² v panelovém domě ve Velkých Hamrech.

Byt se nachází ve zvýšeném přízemí (2. nadzemní podlaží) a má praktickou dispozici dvou pokojů a samostatné kuchyně. Součástí bytu je prostorná komora o velikosti 4m².

V celém bytě jsou plastová okna Vekra. Zasklená lodžie má vstup z ložnice. Byt je v původním stavu, bytové jádro je původní zděné.

Garáž o velikosti 20m², v osobním vlastnictví, v blízkosti sídliště Broumovská, Králův Háj, v Kunratické ulici, Liberec – Rochlice.
Jedná se o klidnou lokalitu s dobrou dostupností z centra města (autobusy MHD, tramvajová zastávka U lomu).

Garáž je v dobrém stavu, je nově vymalovaná, má zavedenou elektřinu (v současné chvíli nepoužívaná), před nedávnem byla udělaná nová střecha. V zadní části garáže je pracovní ponk, jinak je prostor vyklizen a je možné jej ihned používat. Na dveřích garáže jsou tři bytelné zámky.